I’ll be Honest

I’ll be Honest jest służbą, która skupia się na czystości ewangelii, udostępniając wiele wyśmienitych materiałów video na ten temat, także z napisami w języku polskim. Na I’ll be honest z znajdziesz mnóstwo nauczania Paul Washer.

Kontynuuj czytanie

Razem dla Ewangelii

Razem dla Ewangelii jest inicjatywą, która w trosce o zdrową naukę, organizuje szereg ciekawych konferencji i szkoleń, tj. Kurs Kaznodziejstwa Ekspozycyjnego, itd.

Kontynuuj czytanie

The Master’s Seminary

Seminarium John’a MacArthur’a udostępnia za darmo bardzo wiele materiałów z wykładów seminaryjnych w formie video na stronie http://www.theologicalresources.org/

Kontynuuj czytanie

EBTC

EBTC (European Bible Training Center) jest szkołą biblijną w Berlinie, której celem jest pomagać lokalnym wspólnotom w kształceniu i kształtowaniu przywódców, poprzez różne kursy i seminaria, a także poprzez prowadzenie studiów na kierunku magistra teologii.

Kontynuuj czytanie

Grace to You

Grace to You jest służbą założoną przez John MacArthur w 1969 roku, i swoim zasięgiem obejmuje wiele języków świata. Główną działalnością Grace to You jest publikacja oraz rozpowszechnianie literatury oraz nauczania Dr. John’a MacArthur.  

Kontynuuj czytanie

HeartCry

HeartCry istnieje po to, aby wspomagać i mobilizować służbę lokalnych przywódców na ich polu misyjnym, tak by mogli skutecznie działać i rozwijać lokalne kościoły. Jej dyrektorem jest Paul Washer.

Kontynuuj czytanie

9marks logo

9Marks

9Marks jest partnerem służby Wierni Słowu, i istnieje, aby wyposażać przywódców kościołów w biblijne zrozumienie oraz praktyczne narzędzia, po to, by poprzez zdrowe kościoły, odzwierciedlać chwałę Bożą wobec narodów. Dyrektorem 9marks jest Mark Dever. 9Marks, realizując owy cel, promuje 9 następujących cech zdrowia kościoła: (1) Głoszenie Ekspozycyjne; (2) Teologia Biblijna;...

Kontynuuj czytanie