Tło

Wesprzyj nas finansowo

Jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas finansowo przez internet, dostępne są opcje płatności za pośrednictwem TPay oraz PayPal. Niżej znajdziesz również informacje potrzebne do wykonania tradycyjnego przelewu bankowego.

Koperta

Twoje wsparcie ma znaczenie

Twoje wsparcie umożliwia nam rozwijanie inicjatyw, które mają kluczowe znaczenie dla rozszerzania Królestwa Bożego. Dowiedz się, na jakie cele przeznaczane są Twoje środki.

Konferencje

Stawiamy na budowanie jedności chrześcijan w oparciu o miłość do prawdy, organizujemy chrześcijańskie konferencje prowadzone przez inspirujących kaznodziei, skupiając się na rozwoju duchowym.

Rozwój aplikacji

Rozwój aplikacji

Dary przekazywane na intensywne prace nad ulepszaniem innowacyjnej aplikacji Wierni Słowu umożliwiają dotarcie do szerszego grona odbiorców, wspierając ich duchowe wzrastanie.

Inne działania

Dodatkowe inicjatywy

Chcemy budować silniejszą wspólnotę duchową i promować wartości chrześcijańskie w społeczeństwie, dlatego pracujemy nad nowymi projektami mającymi na celu przyciąganie większej liczby osób do Chrystusa.

Przelew tradycyjny

Centrum Edukacji Chrześcijańskiej


Nr konta: PL 54253000082060107697130001

Regon: 525257445

NIP: 5291846967

Nazwa i adres banku

Nest Bank S.A.

ul. Włoska 24

02-675 Warszawa

Nazwa i adres odbiorcy

Centrum Edukacji Chrześcijańskiej

ul. 11 Listopada 34/2

05-825 Grodzisk Mazowiecki

Tło

Wesprzyj nas modlitwą

Niesienie Bożego orędzia i przekazywanie Ewangelii stanowi istotną misję duchową, która wymaga ogromnego wsparcia. Wierzymy głęboko, że Twoje modlitwy znacząco wzmocnią naszą sprawność w rozpowszechnianiu słowa Bożego

Wesprzyj nas swoim talentem

Tło

Jeżeli pragniesz wesprzeć inicjatywę Wierni Słowu, wykorzystując swoje umiejętności, istnieje wiele możliwości, byś przyczynił się do wspólnej misji. Niezależnie od tego, czy Twoje talenty leżą w grafice, promocji, wolontariacie, tworzeniu wideo, tłumaczeniach czy innych dziedzinach, zapraszamy - połączmy się w działaniu na rzecz duchowego wzrostu.

Zapisz się do newslettera

Koperta

*Klikając zapisz się, zgadzasz się na politykę prywatności Wierni Słowu

Wyrażamy głęboką wdzięczność za każdą formę wsparcia

“Bóg też jest w stanie udzielić wam obficie wszelkiej łaski, abyście zawsze we wszystkim mieli dostatek i coraz częściej brali udział w każdym dobrym dziele.”

2 Koryntian 9:8

Napisz do nas

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na nie w możliwie najkrótszym czasie.