Patrząc naChrystusa

Wierni Słowu 2023

1 lipca

Nie ma nic, co by bardziej definiowało naszą tożsamość i nasze życie niż osoba Jezusa Chrystusa. Na tegorocznej konferencji skupimy się właśnie na Nim, wskazując na wyjątkowość osoby Jezusa Chrystusa, tak by móc lepiej Go poznać, bardziej się Nim zachwycić, i tym samym być wyposażonym i zainspirowanym do życia dla Jego chwały. Pragniemy móc biec wytrwale w wyścigu, który jest przed nami, zrzucając z siebie wszelki ciężar i grzech, które nas usidlają, i wiemy, że możemy to zrobić tylko PATRZĄC NA CHRYSTUSA, sprawcę i dokończyciela naszej wiary.

Kazania

Nie zdołałeś uczestniczyć w konferencji? Nie ma powodu do zmartwień. W aplikacji Wierni Słowu znajdziesz dostęp do nagrań wszystkich kazań, które miały miejsce podczas tego wydarzenia.

Aby zawsze mieć dostęp do najnowszych nauczań - zainstaluj aplikację mobilną

Zobacz jak było


Blog

description

Wierni Słowu

Konferencja Wielbiąc Ojca

2.06.2024

Zapraszamy serdecznie do udziału w biblijnej konferencji Wierni Słowu, która odbędzie się w sobotę 6 lipca 2024.

Czytaj

książka
description

Brad Wheeler

Dlaczego głoszenie Słowa Bożego jest tak ważne?

1.08.2023

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy pasterze, nauczyciele poświęcają dziesiątki godzin na przygotowanie kazania, które trwa zaledwie kilkadziesiąt minut? Dlaczego nauczanie Słowa Bożego jest fundamentalnie ważne w życiu Kościoła?

Czytaj

książka
description

Mark Dever

Głoś do nieświadomych, wątpiących, i grzeszników

1.10.2023

Często słyszę pytanie: „Jak zastosowujesz tekst głosząc ekspozycyjnie?”. Za tym pytaniem może stać wiele niejasnych założeń

Czytaj

książka
description

Mike Billmore

Czym jest głoszenie ekspozycyjne?

1.09.2023

Czym jest głoszenie ekspozycyjne? Głoszenie jest ekspozycyjne, gdy jego zawartość i przesłanie są dyktowane przez zawartość i przesłanie danego fragmentu Pisma.

Czytaj

książka

Wierni Słowu

Czym jest Ewangelia?

30.06.2023

Słowo to zwykle kojarzy się z nazwą każdej z czterech pierwszych ksiąg Nowego Testamentu (tj. Ewangelia Mateusza, Ewangelia Marka, Ewangelia Łukasza i Ewangelia Jana). Jednak jego dosłowne znaczenie czyli dobra nowina.

Czytaj

książka

Pobierz aplikację mobilną i bądź zawsze na bieżąco z nowymi nauczaniami

Zapisz się do newslettera

Koperta

*Klikając zapisz się, zgadzasz się na politykę prywatności Wierni Słowu

Frequently Asked Questions

Strzałka
Strzałka
Strzałka
Strzałka
Strzałka

Napisz do nas

Jeżeli nurtują Cię jakiekolwiek pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na nie w możliwie najkrótszym czasie.